Czy nie przejmuję się za bardzo swoją wagą?

Jest pewna grupa ludzi ( i to zapewniam Cię, że całkiem spora), dla których podstawowym pryzmatem, przez który postrzegają siebie i swoją wartość, jest masa ciała i związany z nią wygląd.

Chcesz sprawdzić, czy dotyczy to także Ciebie?

Zadajesz sobie pytanie, czy troska o figurę staje się niezdrowa i nie przesłania Ci świata?

Zastanawiasz się, czy aby być szczęśliwym, trzeba wyglądać w określony sposób? 

To istotny temat i ważne pytania, ponieważ, nadmierna koncentracja na wyglądzie swojego ciała staje się obecnie coraz większym i częstszym problemem. 

To właśnie obsesyjne skupienie na swojej wadze, figurze i jedzeniu  odgrywa główną rolę w powstawaniu i podtrzymywaniu problemów z odżywianiem.

Dlatego, abyś mogła rozwiać swoje wątpliwości, sprawdzić jak ten temat wygląda u Ciebie, przygotowałam ebook o trochę przewrotnym tytule

„Czy nie przejmuję się za bardzo swoją wagą?”

Co znajdziesz w ebooku?

  • Dowiesz się jakie rzeczy z życia wpływają na Twoje postrzeganie samej siebie.
  • Sprawdzisz czy w Twoim życiu panuje harmonia pomiędzy czasem jaki przeznaczasz na myślenie, przejmowanie się swoim wyglądem, dbaniem o figurę, a innymi, życiowo ważnymi dla Ciebie sprawami.
  • Będziesz mogła nie tylko skorzystać z wartościowych treści, ale także wykonać ćwiczenie – diagram „tort priorytetów” ilustrujący czynniki, które determinują opinię na własny temat. Uwierz, że po jego zrobieniu dowiesz się naprawdę sporo na swój temat.
  • Dodatkowo znajdziesz krótki test - kwestionariusz, który pozwoli Ci sprawdzić, czy powinieneś skorzystać z pomocy specjalisty psychologa – psychodietetyka.

Chcesz sprawdzić, jak wygląda Twój „życiowy tort priorytetów”?

Przeczytaj ebook „Czy nie przejmuję się za bardzo swoją wagą”, zrób ćwiczenie i sprawdź, które sfery życia mają dla Ciebie największe znaczenie? Materiał przygotowany jest w oparciu o najnowszą wiedzę z zakresu psychologii żywienia.

Kim jestem?

W takiej kolejności: kobietą, mamą, żoną, psychologiem, psychodietetykiem, córką, siostrą, przyjacielem, człowiekiem, na którego wiele osób może liczyć, mentorem, wsparciem. I każda z tych ról jest ważna, chociaż nie tak samo; za to na pewno każda mnie określa, dopełnia, buduje.

Co robię?

Pomagam przeważnie kobietom (chociaż mężczyźni także bywają moimi pacjentami) w uzyskaniu skutecznej, trwałej zmiany przekonań i nawyków głównie w obszarze związanym z odżywianiem.

Prowadzę konsultacje z osobami dorosłymi i młodzieżą, pomagam też rodzicom. Konsultuję także online, a także prowadzę warsztaty.

Dla mnie człowiek to absolutnie ciało+umysł+dusza i tylko wtedy kiedy jest balans, harmonia pomiędzy tymi składowymi - jest też i zdrowie. A człowiek zdrowy – to człowiek zadowolony. Ma świadomość własnych ograniczeń, ale zna też swoje zasoby, talenty. Potrafi z nich korzystać. Ja, osobiście, jestem ciągle „w drodze”, ale właśnie to jest wspaniałe.