Przeżywaj życie, jedz jedzenie

psycholog psychodietetyk

Nazywam się Elżbieta Stasiowska, jestem psychologiem żywienia.

Pomogę Ci zmienić Twoje postępowanie, abyś mogła się zachowywać jak osoba, którą chcesz się stać. Rozwiążesz swoje problemy z jedzeniem i wreszcie poczujesz się dobrze w swoim ciele. Bez magicznych sztuczek i cudownych diet – przecież wiesz, że to nie działa. Nauczysz się wykorzystywać swoje mocne strony, aby wzbogacić swoje życie i nadać mu dobry kierunek.

Więc jak?

Przeżywaj życie, jedz jedzenie

psycholog psychodietetyk

Nazywam się Elżbieta Stasiowska, jestem psychologiem żywienia.

Pomogę Ci polubić Twoje ciało, odzyskać prawidłową wagę i poukładać relacje z jedzeniem. Bez magicznych sztuczek i cudownych diet - przecież wiesz, że to nie działa.

Więc jak?

Jedzenie zaczyna się w głowie

I my również właśnie tam zaczniemy. Restrykcyjna dieta? Owszem, pomoże. Ale tylko na chwilę. Jeśli zależy Ci na trwałej zmianie oraz akceptacji własnego ciała, musisz poznać i zrozumieć przyczyny swoich problemów. A potem krok po kroku wypracować drogę do ich rozwiązania oraz zbudowania zdrowych nawyków. 

Drogę do tego, by czuć się dobrze z samą sobą.

Wiele kobiet czuje to, co Ty

Wszędzie w sieci atakują Cię zdjęcia idealnych sylwetek i radość z jedzenia sałaty, podczas gdy Ty masz po prostu ochotę na pizzę i burgera?

A może na co dzień odczuwasz tyle stresu, że ciężko Ci kontrolować rodzaj i wielkość swoich posiłków? Chcesz zmienić złe nawyki, ale nie wierzysz, że dasz radę? Rozumiem. Wiele moich pacjentek stawiało czoła podobnym problemom.

Jak czują się teraz? Same Ci powiedzą:

Ela uświadomiła mi, że właściwa dieta jest kolejnym etapem dbania o siebie. Ale w jaki sposób to zrobiła! Subtelnie, delikatnie i z wyczuciem. Dobrana przez Nią dieta uświadomiła mi, że jeść zdrowiej to jeść uważniej, ale tak samo smacznie. To od Niej usłyszałam, że to proces, a drobne „wpadki” zdarzają się każdemu J Dzięki temu wspólnie, na spokojnie przechodzimy przez mój proces zmian nawyków żywieniowych. W pracy z Elą niezwykle cenię sobie Jej holistyczne podejście. Dla Niej ważne są wszystkie aspekty życia i dopiero na podstawie zebranych danych ustala metody działania. Fantastycznie ustala priorytety działania. Jest ciepła i uważna. To dobry duch, który rozumie, wspiera i cieszy się z każdego sukcesu : )

Izabela Wojciechowska-Tokarzewska

Z nadwagą zmagam się od lat oraz z różnymi dietami. Dzięki Eli odkryłam na czym polega zdrowe żywienie, gdzie robię błędy i jak mogę je wyeliminować. Bardzo szeroka wiedza Eli, kompleksowe podejście oraz kompetencje psychologiczne pomogły mi zrozumieć istotę moich zachowań dotyczących żywienia, zdrowego żywienia – bez konieczności katorżniczej diety, a co za tym idzie regulację wagi. Rekomenduję i polecam w 100%

Kaja Gdowska

Droga Pani Elu jesteś prawdziwym skarbem. Dziękuję za profesjonalizm, wiedzę, energię, optymizm, które pomogły mi rozwiązać problemy, nadać bieg życiu. Jedynie dzięki Pani zaangażowaniu i mądrości udało się ruszyć z miejsca i pokonać życiowy marazm. Dziękuję za porady, wskazówki, które miały wpływ na rozwój zawodowy, a także otworzyły świat na innych ludzi.

Mama

Mimo swojej obserwacji i znacznej poprawy jakości swojego życia (aktywność maksymalna i sałatki) moja waga uporczywie nie chciała się ruszyć z miejsca. Czekałam na zmiany przez około 2 lata, ale cierpliwość się skończyła, więc postanowiłam poszukać wsparcia. Te wsparcie podarowała mi Pani Elżbieta. To Pani Elżbieta zaproponowała spotkanie co dodało mi większej chęci i wiary do działania. Jestem na początku swojej drogi zmian. W trakcie życzliwego spotkania dostałam zalecenia i przepisy. Jesteśmy w ciągłym kontakcie ciekawe efektów nowych działań.

Magdalena Osiennik

Od czego zacząć?

Zacznij od pobrania jednego z moich darmowych ebooków lub umów się na wstępną, 30-minutową konsultację w cenie – 30 zł.

Darmowy ebook: "Czy nie za bardzo przejmuję się swoją wagą?"

Darmowy ebook: "Jak zmniejszyć apetyt na słodycze?”

lub

Umów się na wstępną 30-minutową konsultację on-line w niższej cenie, abyśmy sprawdziły, czy mogę Ci skutecznie pomóc.

Co nowego na blogu?

Pomóż sobie wdrożyć swój własny Zdrowy Styl Bycia.

hipnoterapia warszawa
Hipnoterapia

Hipnoza – komu pomaga?

Zastosowanie hipnozy jest bardzo szerokie. Przykładowo, w chirurgii i anestezjologii można korzystać z hipnozy do usuwania bólu (podczas operacji i

ile witaminy D3 potrzebujemy
Moim zdaniem

Witamina D – zalecenia, normy, suplementacja.

Uwaga! Bez odpowiedniego poziomu witaminy D nie może być mowy o zdrowym organizmie!
A dlaczego? Ponieważ bierze ona udział w bardzo wielu procesach zachodzących w organizmie. Zwrócę uwagę tylko na niektóre: