Darmowy Ebook

Jak efektywnie zmniejszyć apetyt na słodycze?

Nie jesteś sama. Nadmierne podjadanie słodyczy to problem wielu osób. Im szybciej poradzisz sobie ze „słodyczowym uzależnieniem”, tym lepiej dla Twojego samopoczucia i zdrowia.

Lubisz słodycze?

Jesz je częściej albo w większych ilościach, niż byś chciała?

Próbowałaś ograniczyć, ale Ci nie wyszło?

Nie jesteś sama. Nadmierne podjadanie słodyczy to problem wielu osób. Im szybciej poradzisz sobie ze „słodyczowym uzależnieniem”, tym lepiej dla Twojego samopoczucia i zdrowia.

Co znajdziesz w ebooku?

Wiedza

Dowiesz się jakie rzeczy z życia wpływają na Twoje postrzeganie samej siebie. i sprawdzisz czy w Twoim życiu panuje harmonia pomiędzy czasem jaki przeznaczasz na dbanie o figurę, a życiem.

Ćwiczenia

Będziesz mogła wykonać ćwiczenie – diagram „tort priorytetów” ilustrujący czynniki, które determinują opinię na własny temat. Uwierz, że po jego zrobieniu dowiesz się naprawdę sporo na swój temat.​

Kwestionariusz

Dodatkowo znajdziesz krótki test - kwestionariusz, który pozwoli Ci sprawdzić, czy powinieneś skorzystać z pomocy specjalisty psychologa – psychodietetyka.​

Co znajdziesz w ebooku?

ebook bezpłatny

Chcesz jeść mniej słodyczy?

Jeśli sobie obiecujesz, że „od jutra” coś się zmieni, to mam dla Ciebie propozycję – PDF pod tytułem „Jak efektywnie zmniejszyć apetyt na słodycze?”, który pomoże Ci w ograniczeniu spożywania cukru. 

Materiał przygotowany w oparciu o najnowszą wiedzę z zakresu psychologii żywienia oraz doświadczenia moich pacjentów.